Замовляла фрези, все добре, але чомусь я заплатила на пошті дорожче..) Оплачувала я онлайн карткою а на НП вони оголосили суму та доставка вийшла мені дорожче з за того що була комісія від вартості. Мені ці 2грн ні туди ні сюди, але не зрозуміло чому зробили так…🙈
Комментарий продавца
Кароліна, дякуємо за відгук та за замовлення. Магазин відповідає лише за якість товару та дотримання термінів доставки. На жаль коригувати суму доставки ми не можемо, ціни встановлює перевізник.
Людмила П.
Отлично
Сделка на маркетплейсе Prom.ua
Комментарий продавца
Людмила, дякуємо за відгук та за замовлення. Чекаємо Вас знову в нашому магазині 🌹
Інна С.
Отлично
Сделка на маркетплейсе Prom.ua
Дякую за чудовий товар та оперативну відправку! Щира рекомендація до співпраці!
Комментарий продавца
Інна, дякуємо за відгук та за замовлення. Будемо раді бачити Вас серед наших постійних покупців 🌷
Анна Б.
Отлично
Сделка на маркетплейсе Prom.ua
Комментарий продавца
Анна, дякуємо за відгук та за замовлення. Будемо чекати Вас за новими покупками 🌺
Наталия А.
Отлично
Сделка на маркетплейсе Prom.ua
Комментарий продавца
Наталія, дякуємо за відгук та за замовлення. Будемо раді бачити Вас знову в нашому магазині 🌟
Олена Ш.
Отлично
Сделка на маркетплейсе Prom.ua
Комментарий продавца
Олена, дякуємо за відгук та за замовлення. Чекаємо Вас знову в нашому магазині 🌹
Ромелла П.
Отлично
Сделка на маркетплейсе Prom.ua
Комментарий продавца
Ромелла, дякуємо за відгук та за замовлення. Чекаємо Вас за новими покупками 🎀
Анастасія С.
Отлично
Сделка на маркетплейсе Prom.ua
Комментарий продавца
Анастасія, дякуємо за відгук та за замовлення. Будемо раді бачити Вас знову в нашому магазині 🌹
Ігор Д.
Отлично
Сделка на маркетплейсе Prom.ua
Комментарий продавца
Любов, дякуємо за відгук та за замовлення. Будемо раді бачити Вас знову в нашому магазині🌟
Дар'я Р.
Отлично
Сделка на маркетплейсе Prom.ua
Комментарий продавца
Дар'я, дякуємо за відгук та за замовлення. Чекаємо Вас за новими покупками 🌺
Замовляла фрези, все добре, але чомусь я заплатила на пошті дорожче..) Оплачувала я онлайн карткою а на НП вони оголосили суму та доставка вийшла мені дорожче з за того що була комісія від вартості. Мені ці 2грн ні туди ні сюди, але не зрозуміло чому зробили так…🙈
Кароліна, дякуємо за відгук та за замовлення. Магазин відповідає лише за якість товару та дотримання термінів доставки. На жаль коригувати суму доставки ми не можемо, ціни встановлює перевізник.
Людмила, дякуємо за відгук та за замовлення. Чекаємо Вас знову в нашому магазині 🌹
Дякую за чудовий товар та оперативну відправку! Щира рекомендація до співпраці!
Інна, дякуємо за відгук та за замовлення. Будемо раді бачити Вас серед наших постійних покупців 🌷
Анна, дякуємо за відгук та за замовлення. Будемо чекати Вас за новими покупками 🌺
Наталія, дякуємо за відгук та за замовлення. Будемо раді бачити Вас знову в нашому магазині 🌟
Олена, дякуємо за відгук та за замовлення. Чекаємо Вас знову в нашому магазині 🌹
Ромелла, дякуємо за відгук та за замовлення. Чекаємо Вас за новими покупками 🎀
Анастасія, дякуємо за відгук та за замовлення. Будемо раді бачити Вас знову в нашому магазині 🌹
Любов, дякуємо за відгук та за замовлення. Будемо раді бачити Вас знову в нашому магазині🌟
Дар'я, дякуємо за відгук та за замовлення. Чекаємо Вас за новими покупками 🌺